Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Darłówko - Pokoje Gościnne Kaga

76-153 Darłówko ul. Dorszowa 8

(94) 314-21-85, (94) 314-51-09, 508-248-365

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Darłówka i Darłowa - miasta położonego na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Na strudzonych wędrowców i amatorów kąpieli czekają piaszczyste i słoneczne plaże, jedyny w Europie Parek Wodny z podgrzewaną morską wodą, czysta woda, mikroklimat pozbawiony wpływu przemysłu (najwyższe zajodowienie w okresie jesienno - zimowy m) oraz rzeki, w których licznie występują ryby z gatunku łososiowatych. Darłowo -

Darłówko - Pokoje Gościnne Kaga